קיר לבנים בחדר סלון בבית

WELCOME TOYELLOW BRICK ROAD

הסיפור שלנו

זרימה בטבע הינה טבעית וטהורה, מטרתנו לתת ללקוחות מענה מלא עבור הבריאות שלהםהלוגו שלנו מסמל את הדרך האבנים הצהובות כמו שדרותי עושה את הדרך הביתה כך המוצרים שלנו מביאים לבריאות הרצויה

הסיפור שלנו

חברת Yellow Brick Road מתמחה בייבוא ושיווק של אביזרים ומוצרים שמטרתם היא שיפור איכות החיים של המשתמש וסביבתו.

אנו מייבאים מוצרים טיהור וחיטוי אוויר מחיידקים, וירוסים וחומרים כימיים, וכן לניטרול ריחות רעים מכל סוג.

המוצרים שאותם אנו מיבאים, מטהרי ומסנני אוויר, מחטא אוויר ויוניזטורים, נבחרו רק לאחר בחינה קפדנית של חברתנו ומשתמשים נסיינים וכמובן רק לאחר שהוכח שפעולתם יעילה ומדידה.

המוצרים שלנו מיצרים נצחון בחיים של הלקוח ומאפשרים לו לטהר את האוויר, המים והאוכלבסלון זה מקום שבו יש יחס אישי כך גם ההתנהלות בחברה שלנו כלפי הלקוחות

איכות המוצרים לטיהור וסינון אוויר עומדת במרכז המיקוד שלנו ומסביבו ישנו מערך שלם של שירות. השירות של חברת Yellow Brick Road כולל מענה אישי, מצבור ידע עבור המשתמשים וגיבוי מלא בכל הקשור לתפעול ותקינות המוצרים. אצלנו הדגש הוא לא על תהליך הרכישה, אלא הוא נמצא על הדרך שאנו עוברים יחד, המוצר שמספק את הביצועים המובטחים ואת השירות שאתם מצפים לקבל.

המוצרים שאנו מביאים הם חלק מה"אני מאמין" שלנו, בעידן החדש אנחנו צריכים לעזור לעצמנו ולבני הבית שלנו לחיות בריא יותר כשהסביבה פחות ופחות טובה לגוף שלנו. הפתרון הוא לקחת יוזמה ולתקן את המצב בעזרת מיכשור מתקדם שמותאם לצרכים ולאילוצים בחיים שלנו.

הטבע בעוצמתו טהור יפה אפשר לנשום לרווחהסלון שכיף לשבת בו ולדבר כך חשוב לנו שללקוחות יהיה גם כיף

למה YBR?

מבינים את צרכי הלקוח

דיוק, איכות והקפדה, במוצרים ובשירות

אדפטציה וגמישות, אנו משנים את האופי שלנו בהתאם לצרכי הלקוח

אנחנו אוהבים ומאמינים במה שאנחנו עושים ולכן התוצר הוא איכותי ואישי

חדשנות בתפיסת החיים הבריאים בעידן שמשלב לחץ וזיהום